You are here :: Art Gallery Home :: Sport vesti

Milinković: Sramota me je što sam deo nove istorije OFK Beograd

Direktor sam sportskog društva, član Upravnog odbora fudbalskog kluba i potpredsednik Skupštine, ali samo na papiru, kaže jedan od “romantičara”

Gugleta: Mladi treneri preskaču razrede

Odmah iz kopački dobijaju da vode prvi tim, bez znanja i iskustva. I brzo se izgube, sagore, priča nekadašnji igrač OFK Beograda, danas trener

Vulićević: Derbi ništa ne znači ako stanemo protiv Metalca

Nema razloga da ne razmišljamo skroz pozitivno, tojest da ne nastavimo seriju "trojki", rekao je igrač Partizana pred gostovanje u Gornjem Milanovcu

Fudbaleri Vojvodine: Ne mrdamo sa vrha

Pravi smo kolektiv, imamo vrhunsku atmosferu, to su naši aduti, kaže Dejan Megel pred derbi kola i utakmcu sa Crvenom zvezdom u gostima

Božović: Zvezdi treba gazda, cela ekipa je u rupi

Neće biti Evrope dok klub ne bude privatizovan, dok nema jasnog dugoročnog plana, budžeta, cilja, rekao je trener Crvene zvezde u razgovoru na razne teme

Jović: Pojačanja su nam hitno potrebna

Koliko sam shvatio, ideja je da ove sezone u Zvezdi igraju domaći igrači. S jedne strane, to je izvanredna strategija, a s druge, očekivanja su velika, rekao je plejmejker

Nekadašnji asovi OFK Beograda: Jedini spas je nova uprava!

Petković: Klub izgubio autoritet, s nama se svi šale, ne znam hoće li se zadržati i drugoligaški status. Krivokuća: Ugledajte se na Vojvodinu

Srbija igra u Kataru

Utakmica B reprezentacije, koju na predlog Slavoljuba Muslina čine igrači iz domašeg prvenstva, okuplja se u sredu, a utakmica je zakazana za četvrtak

Kalinić van parketa zbog povrede

Srpski internacionalac povredio se na meču sa Lokomotivom, na tradicionalnom turniru u Zadru, kada je osetio bol u prstu leve ruke

Ibrahimović video dvojnika

Utakmica između Mančester junajteda i Lestera bila je na kratko prekinuta jer je na teren utrčao navijač – likom isti Zlatan

Jokanovićev Fulam posrnuo, Stojković primio dva gola

Fulam je na svom terenu poražen ubedljivo od Bristola 4:0, dok je Notingem izgubio od Šefild Venzdeja sa 1:2

Petrić debitovao na klupi Čukaričkog remijem

Na stadionu Banjici gol za Rad postigao je Nikola Maraš u 13. minutu, a izjednačio je Ismail Beko Fofana u 54. minutu

Serija A: Juventus slavio atugolom Palerma

Jedini gol na utakmici postigao je fudbaler Palerma Eduardo Goldaniga u 49. minutu, kada ga je pogodila lopta posle šuta Danija Alveša

Brašanac sa 12 kopči

Srpski internacionalac u dresu Betisa doživeo je povredu glave na meču protiv Malage, kada se posle šest minuta na terenu sudario sa drugim igračem

Paraolimpijci Srbije: Za ovo se živi

Veća je trema pričati pred vama ovako sa emocijama nego izaći na meč, rekla je Nada Matić po povratku sa Paraolimpijskih igara u Riju

Lekari zabranili Pekoviću da igra celu sezonu!

Zbog hronične povrede zgloba i Ahilove tetive vlasnik Minesote, po preporuci stručnog štaba, objavio je da njihov centar neće igrati do narednog leta

Garnet odlučio da je kraj: Samo sam zahvalan

Nikad nisam ni pomislio da me ljudi ovoliko vole. Ali, realnost je nešto drugo, rekao je na oproštaju NBA centar koji je igrao 21 sezonu, za Boston i Minesotu

Ranijeri traži objašnjenje od igrača: Zašto smo se izgubili?

Ovo je vrlo dobra lekcija, važno je da zadržiš prisebnost kada primiš gol, da ostaneš miran, pošto, pre ili kasnije, možeš da postigneš gol, rekao je trener Lestera

Gvardiola: Aguero je mnogo kvalitetan

Serhiov prvi korak, drugi korak u šesnaestercu je toliko dobar da je jedan od najboljih napadača sveta, ali želim da mu pomognem da poboljša igru, rekao je trener Sitija

Primera: Eibar bolji od Real Sosijedada, Barselona pet puta tresla mrežu

Šampion Španije igrao je na gostujućem terenu sa Sportingom iz Hihona 5:0, ekipa iz San Sebastijana poražena je u gostima sa 2:0