You are here :: Art Gallery Home :: Sport vesti

Vesti - News:

sport

Novosti

Španovićeva najbolja i u Parizu: Radujem se i pobedi i povratku Eloiz Lesur

Na mitingu u Parizu srpska atletičarka, koja dominira skokom u dalj na Dijamantskoj ligi, skočila je 6.90 metara i taktički se povukla sa staze

Đokoviću više odgovara igra pod krovom, ali neće prizivati kišu

Iz iskustva znam, da kada se zatvori krov u Melburnu i Vimbldonu, loptice postaju veće i teže, a uslovi sporiji, kaže najbolji teniser pred Ju Es open

Partizan ubedljiv protiv Rada, Nikolić isključen

Stradao je Rad - 4:0 (2:0) u utakmici u kojoj se videlo da crno-beli nisu zaboravili da se bave poslom za koji su (pre)plaćeni

ABA opet na udaru: Slovenački klubovi još bez saglasnosti, makedonski dobijaju savete

Makedonske ekipe savetovane da razmisle o učešću u Jadranskoj ligi... Krka i Olimpija (još) nemaju dozvolu Saveza za registraciju

Predsednik KS Kosovo za “Novosti”: U kvalifikacijama će igrati samo Dolmen

Prijavili smo trojicu Amerikanaca na širi spisak, što pravila FIBA dozvoljavaju, ali ... rekao je Elrod Belegu

Nikolić: Veoma važna pobeda. Petrović: Emotivno smo istrošeni

U naredna dva tri dana ćemo se baviti time. Sada je vreme da se obradujemo i uživamo u ovoj pobedi, rekao je trener Partizana posle pobede protiv Rada

Primera: Eibar bolji od Valensije

Trijumf Eibaru doneo je Pedro Leon u 62. minutu koji je natrčao na loptu pošto mu je golman Valensije Metju Rajan odbranio jedanaesterac - 1:0

Serija A: Juventus pobedio Lacio u Rimu

Jedini gol na utakmici postigao je Sami Kedira u 66. minutu posle dodavanja Paula Dibale kroz odbranu Lacija - 0:1

Mega Leks sa plaže hvata zalet u novu sezonu

Megin koncept je prepoznatljiv i svima dobro poznat i od njega nećemo odstupati ni u takmičarskoj godini pred nama, reka je na promociji trener Dejan Milojević

Zenit želi Milivojević i nudi milione za njega

Bogati ruski prvoligaš spreman je da izdvoji čak deset miliona evra za našeg internacionalca, koji je jedan od ključnih igrača Olimoijakosa

Klop se ne slaže sa sudijama: Bio je penal

Ako sudija sačeka makar i na jednu sekundu, onda je to 100 odsto penal. U nekim utakmicama su ekipe za ovakav start dobijale penale, kaže trener Liverpula posle remija

Nove sumnje: Žreb Lige šampiona namešten zbog Reala

Katalonski mediji "Mundo Deportivo" i "Sport" istakli su da je još jedna legenda Jan Raš prekršio pravila, pošto je, navodno, zamenio papiriće sa imenima klubova

Bundes liga: Borusija osvaja bodove od početka

Ekipa iz Dortmunda, koja puca na tron Bundes lige, u prvom meču prvenstva slavila je protiv Majnca golovima Pjera Emerika Obamejanga - 2:1

Rosi napušta Fiorentinu i seli se u Primeru

U ovom prelaznom roku kvalitentni napadač napustiće Seriju A i karijeru će nastaviti u Selti

Božović: Ako mi dozvole da radim, radiću

Ne tražim alibi, ako neko misli da sam kriv i da treba da odem, to nije problem. Mi smo preko noći sklapali ekipu. Ništa ne znam o odlsku Kataija, rekao je trener Crvene zvezde

Marej: Pokušaću da iskoristim svaku šansu

Imam 29 godina i mislim da ću, ako budem imao sreće, moći da igram na ovako visokom nivou još tri, maksimum četiri godine. To nije lako, rekao je Britanac

Rođaka Dvejna Vejda ubijena na ulici u Čikagu

Još jedna žrtva besmislenog nasilja oružjem. Četvoro dece je izgubilo majku bez razloga. Nestvarno, napisao je košarkaš Čikaga na tviter profilu

Kejn: Želeo bih karijeru da završim u Totenhemu

Želimo da budemo bolji nego što smo bili prošle godine. Nikoga se ne plašimo, ne plašimo se nijednog protivničkog igrača, nijednog trenera, rekao je Kejn

Sportisti Severne Koreje skromno dočekani

Nije bilo organizovanog dočeka za olimpijce koje su na aerodromu pozdravili i zamenik premijera Ro Tu Čol i zamenik ministra sporta Kum Džong Su

Formula 1: Rozbergu pol pozicija na trci u Belgiji

Vozač Mercedesa je u najboljem vremenu, 1:46,744 minuta, odvozao kvalifikacionu trku pred veliku nagradu Belgije